Nagy Ildikó

a Magyar Protokollosok Országos Egyesületének rendes tagja

mestertanár, címzetes docens

Protokoll szaktanácsadó és rendezvényszervező szakirányú továbbképzés szakvezető.

Több mint 10 éve a BKF, majd a Metropolitan Egyetem oktatója vagyok. 10 éve az egyetem szervezésében, irányításával zajlik a főiskolások, egyetemisták részére meghirdetett Nemzetközi Protokoll és Viselkedéskultúra Verseny.

A Magyar Protokollosok Országos Egyesületének tagja vagyok, több évig alelnöke voltam. Rendszeres előadója vagyok a Kárpát-medencei magyar főiskoláknak.

Oktatási szakterületei:

Diplomáciai, állami és hivatali protokoll, diplomáciai rendezvények, delegációs programok, konferenciaszervezés, nemzetközi rendezvényszervezés, vendéglátási alkalmak szervezése, közszereplő viselkedéskultúrája, általános viselkedéskultúra, megjelenéskultúra.

Keressen minket!

Szüksége lenne útmutatásra az illem, etikett és protokoll témakörökben?