A Mikulás és a Protokoll címmel került megrendezésre a 2023-as év utolsó szakmai napja, mely kiváló felvezető volt a közelgő ünnepekre.


Laczkó Rita elnök asszony köszöntője után a Hilton Garden Inn Budapest City Centre ügyvezető igazgatója Yossi Biton és Simon Beáta értékesítési vezető bemutatta a szállodalánc minden igényt kielégítő, 214 szobás belvárosi szállodáját, mely csak pár lépésre található az Operaház mellett.

A körbevezetés után dr. Kiss Róbert Richárd könnyed hangvételű előadását hallgathattuk meg, melyből kiderült, hogy mennyire fontos a különböző nemezetek viselkedési szokásainak és hagyományrendszerének ismerete. Érdekes összehasonlítást láthattunk arról, hogy különböző országokban mikor és hogyan ajándékoznak a karácsonyi időszakban.

Köszönjük a Hilton Garden Inn Budapest City Centre által biztosított finom falatokat és italokat, mely kiváló keretet adott a kötetlen beszélgetéseknek.

A jó hangulatban elköszönő vendégeket a szálloda és az egyesület karácsonyi ajándékai várták távozáskor.

Áldott Adventi készülődést kíván mindenkinek az Egyesület Elnöksége!

Az eseményen készült képgaléria itt tekinthető meg: