Oktatás

Oktatás, Képzés

Amennyiben cégének, munkatársainak, hallgatóinak szüksége lenne útmutatásra az illem, etikett és protokoll témakörökben, vegye fel velünk a kapcsolatot.

Egyesületünk tagja az üzleti, hivatali és közigazgatási protokoll területén igazi szaktekintélynek számítanak.

Az alábbiakban segítségére szeretnénk lenni abban, hogy könnyen megtalálhassa az Ön számára legmegfelelőbb szakértőt. Témánként lebontottuk az oktatási területeket, melyekhez hozzárendeltük azokat az oktatókat, akik az aktuális témák szakértői.
Amennyiben nincs konkrét elképzelése, Önnek nincs más dolga, mint a kapcsolati linken megadni igényét és mi segítünk Önnek kiválasztani az adott terület legfelkészültebb szakértőjét.

Kínálatunk

• Felsőoktatási protokoll képzésben részvétel
  • Szakmai felkészítés protokoll versenyre, valamint előkészítő munkálatok végzése
  • Bizottságokban való részvétel felkérésre
  • Tréningek, előadások

Megtervezzük a rendezvényszervezés lépéseit, költségvetését, forgatókönyvet készítünk.