Rendezvényszervezés

Szakmai konferenciát, céges rendezvényt, workshopot szervez?

Keresse egyesületünket bátran, hogy a szervezés terhei ne nyomják vállát.

Segítünk a rendezvény arculatának megtervezésében, az időpont meghatározásában, a helyszín és az alvállalkozók kiválasztásában, megtervezzük a rendezvényszervezés lépéseit, költségvetését, forgatókönyvet készítünk, szükség esetén a résztvevőket is meghívjuk!

Miért minket válasszon?

Egyesületünk egyik nagy erőssége, hogy bármilyen rangos esemény megszervezéséről és protokoll szolgálatáról tud gondoskodni. Figyelmünk kiterjed minden apró részletre, kezdve a meghívók elkészítésétől és elküldésétől, a terembérlésen át, catering szolgáltatásának biztosításig.

A rendezvény volumenének, illetve a meghívottak körének figyelembevételével javasoljuk a legmegfelelőbb intézkedéseket.

Egyesületünk tagjai mind kiváló szakemberek, a rendezvényszervezés minden területén állunk rendelkezésére!

Megtervezzük a rendezvényszervezés lépéseit, költségvetését, forgatókönyvet készítünk.