Megtisztelő videó üzenet érkezett a Nagyrabecsült Eliane Ubillustól a Nemzetközi Szertartás és Protokoll Akadémia elnökétől. Az üzenetet és annak magyar nyelvű fordítását az alábbiakban adjuk közre. Köszönjük szépen Elnök Asszony!

Kedves Barátaink!

Nagyon sajnálom, hogy nem lehetek ott önökkel szép országukban, Magyarországon és gyönyörű városukban, Budapesten. Együtt szerettem volna megünnepelni önökkel a Protokollosok Országos Egyesületének 30. születésnapját. Brazíliából, a Nemzetközi Szertartás és Protokoll Akadémia részéről üdvözölök mindenkit és gratulálok a születésnap alkalmából. Külön ölelést küldök Ritának, az elnöknek és a mi Katinknak, aki a Nemzetközi Akadémia akadémikusa is, és aki több mint 20 éve velünk van az OICP-ben. Külön is üdvözölök mindenkit.

Remélem, van valaki, aki szavaimat majd le tudja fordítani, mert sajnos nem beszélem az önök nyelvét, hogy könnyen megértethessem magam. Boldog születésnapot kívánok!