Karácsonyi évzáró rendezvényünknek az elegáns Ádám Villa adott otthont.
 
 

Különleges este volt, melyen a hangsúlyt a közösségi együttlétre helyeztük. Év közben gazdag szakmai tartalommal töltjük meg programjainkat, most azonban a baráti beszélgetésekből meríthettünk erőt. E két fontos szempontra hívta fel a figyelmet köszöntő beszédében Laczkó Rita elnök asszony is.

Az összetartozás és egymás támogatásának fontosságát hangsúlyozta Bakos Ildikó főtitkár asszony, aki kiemelte, hogy a fiatalabb, újonnan csatlakozó kollégáink is egy befogadó közösségre számíthatnak. Egy közel 30 éves múltra visszatekintő Egyesület számára ezek a legfontosabbak.

Az este kedves eseménye volt a tombola jellegű ajándékozás, melyhez minden résztvevő hozzájárult.
Januártól folytatjuk a munkát, melynek fő eseménye a 30. Jubileumunk megünneplése lesz.

Virágh Beáta