BOLDOG KARÁCSONYT!

Egyesületünk életében is eljött az évzárás pillanata.

Egy nagyon kellemes, jó hangulatú, baráti estét töltöttünk együtt a Hotel Hadik vezetősége és személyzete jóvoltából, ahol rendhagyó módon egy új hagyományt is bevezettünk. Ez évben egyesületünk elnöksége létrehozott egy MENTORI címet, amit ezen karácsonyi vacsorával összekötött estén adtunk át.

Idei díjazottjaink, akiknek ezúton is gratulálunk:

Kende-Hoffher Krisztina a TMC group tulajdonosa, motivációs szakember, sztármanager. Iglói-Nagy István a Külgazdasági és Külügyminisztérium sportdiplomáciai főosztálya vezetője. dr. Fodros István a Diplomata Magazin igazgató-főszerkesztője.

Hamarosan egyenként is bemutatásra kerülnek a díjazottak, akik bízom benne, hogy a jövőben is segíteni fogjak egyesületünk munkáját.

Itt szeretnénk megragadni az alkalmat, hogy minden jelenlegi és jövőbeni tagtársunknak nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket és nagyon sikeres, boldog, egészségben gazdag 2020-at kívánjon a Magyar Protokollosok Országos Egyesületének elnöksége. Találkozunk jövőre. A képek magukért beszélnek❤️

Magyar Protokollosok Országos szövetsége