Az Eventrend Group élő példa arra, hogy igenis lehet minőségi szolgáltatást nyújtani immár több, mint 30 éve.

Egyesületünk ez idő alatt több ízben is kapcsolódott hozzájuk, hiszen több alkalommal adtak otthont rendezvényeinknek. Vezetőik közül, többen is egyesületünk tagjai. Jubileumi rendezvényünk helyszínének keresésénél sem volt kérdés, hogy valamelyik objektum lesz a befutó. Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy a Gundel adhatott otthont, e számunkra nagyon fontos eseménynek.

Mi a titka a cégcsoportnak? Hogyan lett egy egyetemisták álmából, garázscégként indult vállalkozásból egy a gasztro, event, hotel szegmensben meghatározó piaci szereplő? A mai este ezekre a kérdésekre választ adott. Folyamatos, professzionális ügyfél kiszolgálás, szuper helyszín, hibátlan vendéglátás, nagyszerű programok.

 

 

 

Köszönjük, hogy a részesei lehettünk és boldog születésnapot kívánunk Eventrend Group!

További információk itt olvashatók:

Kétnapos partival ünnepelt az Eventrend Group a Gundelben.

Megabulival ünnepelt az Eventrend a Gundelben.