Párizsi Udvar Protokollosok Országos szövetségeEgyesületünk a tegnapi este folyamán Budapest egyik ikonikus épületében, legújabb szállodájában a Párizsi Udvarban tartotta novemberi klubnapját, amit nagy érdeklődés övezetett. Mind a helyszín, mind a program és az előadó személye, garancia volt arra, hogy egy kellemes, motiváló estének nézzünk elébe.

Szeretnénk megköszönni Kende-Hofherr Krisztinának az előadását, mely mindenki számára felejthetetlen élmény volt.

Az Inglot Magyarországnak a smink valamint Krisztina kollekciójának bemutatását. Nagyon köszönjük a Parisi Udvar és ezen belül is Nagyváradi Gábor corporate sales manager felénk mutatott bizalmát, jóindulatát és segítőkészségét. Úgy gondolom a képek és a résztvevők száma magért beszél. Várunk a továbbiakban is mindenkit szeretettel klubnapjainkra és az egyesület rendezvényeire.