Ferenczy Krisztina

a Magyar Protokollosok Országos Egyesületének pártoló tagja

Több mint 30 éves tapasztalattal rendelkezem német, angol, amerikai és osztrák cégek, vállalatok, illetve 191 országot képviselő nemzetközi humanitárius szervezet budapesti székházában végzett közel egy évtizedes munkám alapján.

Megtanultam, hogy a segítőkészség, a jómodor és a protokoll szabályait betartva bárkivel a világon, nemzetiségtől függetlenül zökkenőmentesen tudunk együtt dolgozni.
Számtalan hazai-és nemzetközi rendezvény szervezésében és lebonyolításában vettem részt, ahol több nemzeti társaság szakértő kollégáival együttműködve kellett feladatunkat kifogástalanul elvégezni.

Szerencsém volt személyesen is részt venni a közelmúltban két világrendezvényen, ahol, magasrangú egyházi méltóság és világszervezetet képviselő sportdiplomata VIP Guide-ja lehettem.

19th FINA World Championships 2022 Budapest – VIP Guide
52nd International Eucharistic Congress Budapest – VIP Guide