Koncz Veronika

a Magyar Protokollosok Országos Egyesületének rendes tagja

Protokoll és PR szaktanácsadó

Az igazságszolgáltatásban eltöltött több, mint 20 éves pályafutásom során következetesen képviselem a hivatalos kommunikáció, a megjelenés- és viselkedéskultúra nélkülözhetetlen üzenetét.

Kiemelkedően fontosnak tartom a szervezetek hírnevének menedzselését, s ennek során a kommunikáció, a protokoll és a PR egységes szerepének jelentőségét. Meggyőződésem, hogy egy szervezet (és képviselője) akkor lehet hiteles a környezete előtt, ha a belső és külső kommunikációja, vizuális megjelenése összhangban van, s illeszkedik a szervezet jellegéhez, célkitűzéseihez.

Szívesen tartok előadásokat a hivatalos és a személyes kapcsolatokban mérvadó tudatos kommunikáció és jómodor alapelveiről, gyakorlati alkalmazásáról, valamint a stílusos, alkalomhoz illő megjelenés szabályairól és előnyeiről.

Szakterületek: intézményi protokoll, szervezeti kommunikáció, megjelenéskultúra, viselkedéskultúra, Public Relations, hírnévmenedzsment, médiafelkészítés

Végzettségek:

Pécsi Tudományegyetem Jogtudományi Kar: igazságügyi ügyintéző (2002)

Budapesti Metropolitan Egyetem: protokoll szaktanácsadó és rendezvényszervező (2017)

Budapesti Metropolitan Egyetem: Executive MBA Public Relations szaktanácsadó (2019)