Margaritovits Adél

a Magyar Protokollosok Országos Egyesületének pártoló tagja.

Olasz nyelven is vállal oktatást.

Kereskedelmi közgazdász, gazdaságdiplomácia szakirány – Szolnoki Főiskola 2004
Protokoll szaktanácsadó és rendezvényszervező – Budapesti Metropolitan Egyetem 2022
Szín-és stílustanácsadó – Tarcsay Mária színdinamikai szakmérnök képzése 2022

24 éve dolgozom az üzleti világban, amibe beleszülettem. Szeretem a tökéletességet és fontosnak tartom a folyamatos tanulást.

Meggyőződésem, hogy minden embert a viselkedése és megjelenése határoz meg. Ezek alapján ítélünk meg egy embert, ezek alapján alakul ki mindenkiben egy kép a másikról. A mindennapi életünket a társas érintkezések töltik ki. Ezáltal viselkedésünk és megjelenésünk kihat embertársainkra, meghatározza mindennapjainkat. Kiemelkedően fonosnak tartom az illem és a kultúrált viselkedés jelentőségét mind az üzleti világban mind a magánéletben.

Vallom, hogy ha udvariasan és tisztelettel bánunk egymással kevesebb bosszúsággal élhetjük mindennapjainkat, sikeresebbek leszünk és több mindent elérünk az életben. 15 évet éltem Olaszországban, ezért jól ismerem a mediterrán viselkedéskultúrát és komplett rálátásom van a stílusos megjelenésre.