Falakba zárt történelem, megújult belső egy zöld oázisban, avagy a Margitsziget két nagyszállója, ahol Egyesületünk félévzáró eseményét tartottuk.

Érkezésünket követően egy frissítő kíséretében a hotel igazgatója, Mácsai Péter úr köszöntött bennünket.

A délutáni program során a Margitszigeten lévő Ensana Thermal & Grand Margitsziget hoteleket jártuk körbe kívül-belül.

A helyszínbejárást a szállodák sokat látott és tapasztalt munkatársai vezették, akik a két épület történetén és jelenlegi funkcióin túl személyes történeteket is megosztottak velünk. Ezt követően a Thermal Hotel Magnólia termében vártak minket az ínycsiklandó fogások.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mindamellett, hogy íróink, költőink is előszeretettel alkottak a margitszigeti fák árnyékában, a Grand Hotel állandó bázisa volt az Aranycsapatnak, nemrégiben pedig itt szállt meg a portugál válogatott is. A szállodák máig nagy népszerűségnek örvendenek, mind a konferenciára érkezők, mind pedig a feltöltődni, relaxálni vágyók körében.

Köszönjük az elegáns helyszínt, a finom ételeket és a tartalmas programot.

További képek erre a linkre kattintva érhetőek el.

 

🖊 Kóti Enikő
📸 Csárdás Ferenc