A Menedzserasszisztensek Magyarországi Egyesülete kezdeményezésére egy szakmai ajánlás született ” Digitális udvariasság a digitális világban” címmel, amely egy “digitális etikett-iránytű” a professzionális online munkavégzéshez. A közös szakmai munkában egyesületünk elnöke, Laczkó Rita és Bóta Zsolt, rendkívüli követ és meghatalmazott miniszter úr, a bécsi Magyar Nagykövetség első beosztott diplomatája is részt vett.

Célunk ezzel a közös szakmai ajánlással, hogy egy összefoglaló áttekintést, iránytűt nyújtsunk a különböző szakmai területeken (üzleti élet, diplomácia, oktatás, stb.), a digitális kommunikáció során szerzett tapasztalatainkról, a legfontosabb kritikus pontokról, problémákról és a javasolt megoldásokról.

A kiadvány az alábbi linkről letölthető: https://www.protokollegyesulet.hu/download/digitalis-etikett/